Halil Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sok. Perpa Tic. Merk.

B Blok, No:2172, K:2 Şişli - İstanbul

+90 541 256 7167

info@shakenistanbul.com

Hakkımızda

Shaken İstanbul

2018 yılında uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ve birikimleri paylaşmak amacı ile kurduğumuz Shakenistanbul organizasyon sektöründe, farklı renklerin ve tatların çekiciliğine inanıp, yenilikçi ve dinamik yapısı ile kaliteyi ön planda tutarak kişilerin veya kurumların düğün,parti,özel davetler,açılış ve fuar aktiviteleri gibi konular başta olmak üzere bar-catering ve organizasyon ihtiyaçlarını çözümlemek için kurulmuştur.

Shakenistanbul yaptığı tüm işlerde %100 müşteri memnuniyetini esas alarak müşterilerine ihtiyaç duydukları konular üzerine danışmanlık yaparak yön vermeye çalışır.

Yaptığımız tüm işlerde kalite standartlarımızı önceden oluşturur, sonuca ulaşıncaya kadar bu kalite anlayışından taviz vermeden devam ettiririz. Bize göre kalite yapılacak işin kanıksanmış doğruluğunu ifade eder. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde bu kalıp içinde yer alarak başta işleyiş, düzen ve sistem dahilinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlamıştır.

Amacımız her daim, her koşulda yapılacak işin en iyisini yapmaktır. Gelin sorunsuz bir organizasyon için eğitimli, işini seven ve güleryüzlü çalışanlarımız ile sizlere hizmet verelim…